Masz pytania? Zadzwoń!

+48 889 000 987

e-mail: biuro@kraptech.pl

Biuro czynne:

pon-pt: 8.00 – 16.00


Kontakt telefoniczny:

pon-pt: 8.00 – 19.00
sobota: nieczynne

Twój własny ochroniarz do zadań specjalnych.

Wytrzymała, bezawaryjna i stworzona przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Dzięki bramie rolowanej możesz mieć pewność, że to co dla Ciebie najważniejsze zostanie otoczone wyjątkową opieką.

Zaawansowana konstrukcja

To co odróżnia bramy rolowane od innych, to ich konstrukcja. Zajmują minimalną przestrzeń pod sufitem, ale możesz zamontować ją również na zewnątrz. To oznacza, że oszczędzasz miejsce na to, na co tylko masz ochotę.

Ekskluzywne systemy zabezpieczeń

Rolowane bramy oferowane przez KRAPTECH wyposażone są w autorski system flokowania technicznego wszystkich elementów mających styczność z płaszczem bramy. To rozwiązanie sprawia, że Twoja brama przez wiele lat będzie wyglądała jak nowa. Wysoka jakość aluminium i powłok lakierniczych w połączeniu z systemem flokowania technicznego – tego oczekujesz od rolowanej bramy PREMIUM

Inteligentna brama

Wyobraźnia naszych klientów nie zna granic, więc tym bardziej my nie będziemy ich narzucać. Brama rolowana może zostać dopasowana do każdego rozmiaru otworu, nawet tego wyjątkowo niestandardowego. Chciałbyś, aby Twój wjazd do garażu był zakończony łukiem? To żaden problem.

Trwałość i niezawodność

Zakup bramy to inwestycja, która ma posłużyć Ci przez długie lata. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do tego, z jakich materiałów wykonywane są nasze produkty. Wykorzystujemy trwałe i odporne na korozję aluminium, piankę poliuretanową i odporną na zarysowania i działanie promieniowania UV farbę epoksydową. Wszystko po to, aby Twoja brama wytrzymała wielokrotne zamykanie i otwieranie, skrajne temperatury i nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Każda nasza brama dodatkowo wykończona jest flokowaniem – oznacza to, że jej estetyka jest na najwyższym poziomie!

Dobierz swój kolor

Zaproponowaliśmy 15 wariantów kolorystycznych, spośród których możesz wybrać ten, który idealnie będzie współgrał z kolorem dachówek i płotu. Wiemy, jak ważne jest, aby każdy element wyglądu Twojego domu ze sobą współgrał, więc jeśli nie znajdziesz idealnego koloru w palecie podstawowej, to możesz określić go wspólnie z nami korzystając z palety RAL