Masz pytania? Zadzwoń!

+48 889 000 987

e-mail: biuro@kraptech.pl

Biuro czynne:

pon-pt: 8.00 – 16.00


Kontakt telefoniczny:

pon-pt: 8.00 – 19.00
sobota: nieczynne

Bramy przemysłowe i specjalne

Jeśli pod Twoją opieką znajdują się hale produkcyjne, lub inne obiekty które są miejscem pracy wielu osób to powinny być one odpowiednio zabezpieczone. Najlepszą gwarancją spokoju będzie brama idealnie dostosowana do Twoich potrzeb. Taka, która będzie odporna na wielokrotne zamykanie i otwieranie, na działanie czynników atmosferycznych, a przede wszystkim intuicyjna w obsłudze dla wszystkich Twoich pracowników.

W naszej ofercie znajdziesz:

Bramy Rolowane przemysłowe.

Kraty rolowane przemysłowe.

Bramy segmentowe przemysłowe z możliwością montażu przeszkleń i drzwi.

Bramy szybkobieżne

Bramy przeciwpożarowe

Bramy Harmonijkowe górne

Trwałość i niezawodność

Zakup bramy to inwestycja, która ma posłużyć Ci przez długie lata. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do tego, z jakich materiałów wykonywane są nasze produkty. Wykorzystujemy trwałe i odporne na korozję aluminium, piankę poliuretanową i odporną na zarysowania i działanie promieniowania UV farbę epoksydową. Wszystko po to, aby Twoja brama wytrzymała wielokrotne zamykanie i otwieranie, skrajne temperatury i nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Każda nasza brama dodatkowo wykończona jest flokowaniem – oznacza to, że jej estetyka jest na najwyższym poziomie!

Dobierz swój kolor

Zaproponowaliśmy 15 wariantów kolorystycznych, spośród których możesz wybrać ten, który idealnie będzie współgrał z kolorem dachówek i płotu. Wiemy, jak ważne jest, aby każdy element wyglądu Twojego domu ze sobą współgrał, więc jeśli nie znajdziesz idealnego koloru w palecie podstawowej, to możesz określić go wspólnie z nami korzystając z palety RAL